Koronainfo for legekontor | for andre

Telefon

485 95 383 (mandag-fredag 09.00-15.30)

Henvendelser vedrørende faktura og abonnement

post@trinnvis.no

Andre henvendelser

Siren Skjold Olsen
Daglig leder
siren@trinnvis.no

Ole-Vidar Andersland
Kommunikasjonsansvarlig
ole-vidar@trinnvis.no

Linn Celine Christensen
Rådgiver og kursansvarlig
linn@trinnvis.no

Adresse

TrinnVis as
Vaskerelven 35
5014 Bergen

Redaksjon og fagpersonell

Heidi Røstøen
Juridisk rådgiver og redaktør
heidi@trinnvis.no

Kjetil Solli
Produktansvarlig
kjetil@trinnvis.no

Kristian Olsen
Systemansvarlig
kristian@trinnvis.no

Prøv TrinnVis gratis

Vi bruker informasjonskapsler (cookies) på trinnvis.no for å forbedre brukeropplevelsen, for eksempel slik at du kan slippe å se denne meldingen neste gang du besøker oss.